bhflag

Bosanski Brod smješten je na sjeveru Bosne i Hercegovine, u Bosanskoj Posavini.Sjevernu granicu čini rijeka Sava.Procitaj vise....

Top Vjesti

'Vragovi' sredili 'svece': Cavani zabio u sudačkoj nadoknadi

U 59. minuti Cavani je uposlio Bruna Fernandesa koji smanjuje zaostatak gostiju, a u 74. minuti Cavani glavom zabija za 2-2. U trećoj minuti nadoknade opet zabija glavom za pobjedu 3-2

()

29.Stu.2020

Kessie donio tri boda Milanu

Milan je slavio 2-0, a u oba gola sudjelovao je Franck Kessie. Za prvi je asistirao Romagnoliju, a u 27. minuti konačan rezultat postavio je iz penala. No onda je 13 minuta kasnije promašio s bijele točke

()

29.Stu.2020

Kovačev Monaco gazi sve pred sobom: Četvrta pobjeda u nizu!

Još jednu sjajnu utakmicu odigrao je Monaco Nike Kovača. Hrvatski stručnjak stigao je do četvrte pobjede u nizu i sada se nalazi na trećem mjestu samo dva boda iza bodećeg PSG-a

()

29.Stu.2020

Lazić duguje deset milijuna kn: 'Bitno da je glava na ramenima'

Ne smijem se drogirati, ne smijem jesti pa mogu li barem piti? Kada sam jeo govorili su mi da sam vepar, a kada sam se drogirao pričali su da sam narkoman, rekao je Lazić

()

29.Stu.2020

Švedsku smo dobili u veljači, ako slavimo opet idemo na EP

Hrvatska je sad gotovo pa sigurno plasirana na Eurobasket, no pobjeda protiv Švedske to bi nam osigurala. Protiv Šveđana smo favoriti, a slična momčad slavila je već u veljači