Bosanski Brod smješten je na sjeveru Bosne i Hercegovine, u Bosanskoj Posavini.Sjevernu granicu čini rijeka Sava.Procitaj vise....

Predstojnik ureda Vlade Zvonimir Frka Petešić u nedjelju je rekao kako je premijer izoliran od supruge i djece u potkrovlju i da nema simptome korona virusa

Ispovijest žene: 'Ne diže mu se - i to nam je upropastilo vezu'

Problem erektilne disfunkcije nije rijetkost, no žena je otvoreno ispričala kako joj to nije upropastilo seksualni život nego vezu jer se muškarac prestao truditi

()

29.Stu.2020

'Vragovi' sredili 'svece': Cavani zabio u sudačkoj nadoknadi

U 59. minuti Cavani je uposlio Bruna Fernandesa koji smanjuje zaostatak gostiju, a u 74. minuti Cavani glavom zabija za 2-2. U trećoj minuti nadoknade opet zabija glavom za pobjedu 3-2

()

29.Stu.2020

Kessie donio tri boda Milanu

Milan je slavio 2-0, a u oba gola sudjelovao je Franck Kessie. Za prvi je asistirao Romagnoliju, a u 27. minuti konačan rezultat postavio je iz penala. No onda je 13 minuta kasnije promašio s bijele točke

()

29.Stu.2020

Kovačev Monaco gazi sve pred sobom: Četvrta pobjeda u nizu!

Još jednu sjajnu utakmicu odigrao je Monaco Nike Kovača. Hrvatski stručnjak stigao je do četvrte pobjede u nizu i sada se nalazi na trećem mjestu samo dva boda iza bodećeg PSG-a